Noc kostelů

Noc kostelů 2014

Noc kostelů 2014

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Sborový dům Církve adventistů s. d., Plzeňská 49, Karlovy Vary

Úplný seznam kostelů, program a informace o akci je k dispozici na stránce http://www.nockostelu.cz/

Letos proběhne již šestý ročník celostátní akce Noc kostelů, během níž se veřejnosti otevřou dveře stovek kostelů, klášterů, modliteben a sborů v celé České republice. Akce se koná v pátek 23. května 2014. Kromě možnosti shlédnout běžně nepřístupné prostory je pro návštěvníky připraven i zajímavý kulturní program. 

Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat na doprovodný programu Noci kostelů ve sborovém domě Církve adventistů s.d. v Karlových Varech na Plzeňské 49. V pátek 23. května 2014 proběhne od 18:30 vernisáž dvou zajímavých výstav – putovní výstavy k příležitosti 20. výročí založení humanitární organizace ADRA ČR a putovní výstavy fotografií Karla Cudlína „Zpráva o Lodži“.

Následně je pro návštěvníky připraven zajímavý program s audiovizuální prezentací činnosti sboru a církve a také možnost komentované prohlídky modlitebny. V sobotu 24. května 2014 od 10 hodin jste zváni na bohoslužbu s hostem Tomášem Graumannem, jedním z 669 Wintonových dětí. Více informací o programu v přiložené pozvánce nebo na http://www.nockostelu.cz/index.php?pg=kost4841

 

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum