Nakup a vyhraj vstupenky na KISS PARTY V LOKTI

Odměna za vaše nákupy, 16. – 25.8.2019

Nakup a vyhraj vstupenky na KISS PARTY V LOKTI

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Více informací k akci a o centru najdete na: https://www.oc-fontana.cz/akce/akce-centra/nakup-a-vyhraj-vstupenky-na-kiss-party-v-lokti/

Obchodní centrum Fontána se spojilo s karlovarskou agenturou Vlny a připravilo pro zákazníky centra atraktivní soutěž. Pokud nakoupí v obchodech centra za více než 300 Kč nebo v hypermarketu Tesco nad 700 Kč (pozor platí i za nákup pohonných hmot u Tesco čerpací stanice nebo za mytí auta v Imo myčce) ve dnech 16. – 25. 8. 2019, mohou se zúčastnit soutěže o 2 vstupenky na hudební festival Kiss party v Amfiteátru Loket. V uvedených dnech stačí navštívit hostesku u stánku na pasáži u vstupu do OC každý den od 13 do 18 hodin a ukázat účtenku. Hosteska ji označí razítkem, zapíše si údaje z účtenky do tabulky a zákazník jí nahlásí své jméno a kontaktní údaj – email nebo telefon.

Pět vítězů dvou vstupenek bude vylosováno v pondělí 26.8. a výherci budou ihned kontaktováni. Výherci si vstupenky budou moci ihned vyzvednout na Správě OC Fontána.

Současně bude mít hosteska k dispozici i limitovanou sérii vstupenek k prodeji za cenu 500,- Kč. Takže nákupy v OC Fontána se nyní opravdu vyplatí!

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum