Mattoni Grand Drink 2024

Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

3. 5. 2024 do 5. 5. 2024

12. ročník Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink se uskuteční v Karlových Varech v rámci Zahájení lázeňské sezóny v termínu 3. - 5. 5. 2024 u hotelu Thermal. O titul mistra světa se utká 20 nejlepších barmanů, kteří byly vybráni z 60ti barmanů celého světa.
Úkolem soutěžících je v časovém limitu umíchat originální nealkoholický koktejl, jehož nedílnou součástí je minerální voda Mattoni.

Díky přísným pravidlům a vysoké kvalitě koktejlů si soutěž Mattoni Grand Drink za 25 let své historie získala pověst jednoho z nejlepších barmanských klání na světě. Soutěžící barmany hodnotí odborná porota složená z prezidentů jednotlivých členských států světové barmanské asociace IBA pod vedením ředitele soutěže Radka Poláčka a prezidenta České barmanské asociace pana Aleše Svojanovského.

Důraz je kladen hlavně na chuťovou harmonii, atraktivnost vzhledu a inovaci každého koktejlu. Mattoni Grand Drinku se každoročně účastní ti nejelitnější barmani z celého světa s originálními koktejly nejvyšší možné kvality. Ani tento rok nebude výjimkou. Premiérově se tato významná světová soutěž uskuteční v rámci programu Zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum