KV Arena

Výstavní, sportovně kulturní a kongresové centrum Karlovy Vary

KV Arena je multifunkční centrum, které nabízí svým návštěvníkům mnoho možností pro aktivní i pasivní využití jejich volného času. KV Arena stojí v Karlových Varech - západočeské metropoli a mezinárodně významném lázeňském městě.

Od svého slavnostního otevření v létě 2009 slouží nejen obyvatelům Karlových Varů, ale též lidem z širého okolí včetně německého příhraničí a samozřejmě i turistům, kterých ročně zavítá do města několik desítek tisíc.

Komplex KV Arena

KV Arena je komplexem dvou hal – multifunkční arény a tréninkové haly. Multifunkční aréna s kapacitou až 7 500 diváků je využívána pro akce všeho druhu. Mimo jiné je také domovem karlovarského hokejového týmu HC Energie.

S arénou je technickým koridorem propojena tréninková hala, kam je možné umísťovat jak regulérní sportovní akce, tak doprovodné pořady nebo jiné samostatné, typově se různící programy. Celý komplex je bezbariérově přístupný.

Zdroj: http://kvarena.cz/


Svět záchranářů

V tomto malém městečku se naučíte, jak se zachovat při nehodách, požáru a v jiných krizových situacích, jak si přivolat pomoc a jak reagovat v prvních minutách mimořádné situace.

SVĚT ZÁCHRANÁŘŮ - to je centrum zdraví a bezpečí pro celou rodinu.

http://www.svetzachranaru.cz/

Kontakt

Sekretariát: +420 359 909 115
Hlavní pokladna: +420 602 639 876

Západní 1812/73
360 01, Karlovy Vary

Poloha

Mapa hotelu

KV Arena
Západní 1812/73
360 01, Karlovy Vary


Sport

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum