Karlovy VARY REGION CARD letos ještě výhodněji

28. 5. 2020 | Tipy a rady, Z Infocentra, Z Karlových Varů, Z okolí Karlových Varů

Přijede k Vám na návštěvu rodina či přátelé? Nebo chcete sami důkladněji poznat své vlastní město a Karlovarský region? Využijte jedinečné nabídky turistické karty Karlovy VARY REGION CARD!

Kupte si v období do 31.8. 2020 v INFOCENTRU MĚSTA Karlovy Vary svou kartu za speciální cenu! Můžete pak vybírat z více než 40 míst ZDARMA či ve více než 30 místech čerpat SLEVU.

Více než 80 míst k návštěvě

S Karlovy VARY REGION CARD se projdete Karlovými Vary, Mariánskými Lázněmi i ostatními městy, jak v pověstném lázeňském trojúhelníku, tak i mimo něj, navštívíte muzea, galerie, koncerty či divadelní představení, projedete se autovláčkem, necháte na sebe působit ducha historických sídel, protáhnete své tělo při sportovních aktivitách či procházkou lázeňskými lesy, proniknete do tajů tradiční výroby světoznámých produktů, ochutnáte místní speciality…

Doprava zdarma

Nevíte, jak se k jednotlivým místům dopravit? Nevadí, pomůže vám opět Karlovy VARY REGION CARD. Její důležitou součástí je totiž také bezplatná městská doprava v Karlových Varech i v Mariánských Lázních. Cestovat zdarma můžete nejen autobusy MHD, ale také vyjet lanovkou na karlovarskou Dianu nebo se svézt populárním autovláčkem.

Vše přehledně na webu

Nabídka turistické karty Karlovy VARY REGION CARD je široká a vybere si z ní každý. Někdo je více na přírodu, jiný má rád památky, další si chce především odpočinout a relaxovat. Někdo si chce vše vychutnat sám, jiný rád sdílí zážitky s rodinou či přáteli. Veškeré informace a nabídky jednotlivých míst nyní najdete přehledně na novém webu. Aktuality můžete sledovat také na instagramovém a facebookovém profilu karty.

www.karlovyvarycard.cz

Poznejte díky Karlovy VARY REGION CARD jedinečnost Karlových Varů i celého Karlovarského kraje!

 2 dny4 dny7 dní
Dospělý 100 Kč 150 Kč 350 Kč
Rodina | (2 dospělí + 2 děti do 15 let) 400 Kč 450 Kč 850 Kč
  • 40+ turistických míst ZDARMA
  • 30+ turistických míst 10-50% SLEVA
  • doprava v Karlových Varech a Mariánských Lázních ZDARMA
  • tištěný průvodce ZDARMA

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum