Divadlo Husovka

Scéna Klubu Paderewski, Divadelního studia D3, Karlovarského hudebního divadla a Divadla v patře.

Husovka se nachází v těsné blízkosti Městského divadla. Programy pořádá přibližně šest až sedmkrát měsíčně s výjimkou letních prázdnin. Klade si za cíl pořádat koncerty a představení nekomerčního charakteru, pohybující se mimo střední proud, kterými chce potěšit nejen příchozí diváky, ale i sami sebe.

Chce pomáhat rozfoukávat mihotavý plamínek české a nekomerční kultury nejen v lázeňském území, ale i v celých Karlových Varech. Nabízí koncerty, divadelní představení, autorská čtení, posezení se zajímavými osobnostmi, přednášky, vlastní klubovou tvorbu apod.

Klub Paderewski

Klub Paderewski působí na karlovarské kulturní scéně od 20.11.1999. Klub je občanským sdružením financovaným z grantového příspěvku Města Karlovy Vary, je rovněž podporován Vydavatelstvím Promenáda, Karlovarským krajem a ZVAK K. Vary.

Divadlo V patře

Založeno ve druhé polovině roku 2004 na scéně karlovarského Klubu Paderewski. Jeho vznik byl reakcí zakladatelů na zrušení stálého souboru karlovarského divadla. Cílem bylo zachovat alespoň malou kontinuitu místní divadelní tvorby.

Divadelní studio D3

Občanské sdružení Divadelní studio D3 v Karlových Varech již dlouhou řadu let patří mezi vyspělé soubory České republiky, což dokázalo nejen svojí několikerou účastí na národních divadelních přehlídkách, na Jiráskově Hronově, Šrámkově Písku, Wolkerově Prostějově, ale i na mezinárodních festivalech - Sársko, Slovensko.

Kontakt

Tel.: +420 776 098 404
E-mail: klubpaderewski@volny.cz
Web: http://www.husovka.info/

Husovo náměstí 2
360 01 Karlovy Vary

Poloha

Mapa hotelu

Divadlo Husovka
Husovo náměstí 2
360 01 Karlovy Vary


Divadla

Zrzek
divadelní komedie | Divadelní studio D3
14. 12. 19.30
Náměstíčko
divadelní komedie | Divadelní studio D3
16. 12. 19.30 Rezervovat

Koncerty

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum