Den Jana Bechera: Zážitek pro milovníky Becherovky

Namíchejte si skvělý karlovarský zážitek!

Vstupné

vstup na akci zdarma / prohlídky od 250 Kč

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Přijeďte do Karlových Varů a staňte se součástí historie legendárního likéru Becherovka! The Home of Becherovka vás zve na nezapomenutelnou oslavu Dne Jana Bechera, která se koná 24. června 2023. Vstup na akci je zdarma.

Karlovy Vary a ikonický český bitter jsou neodmyslitelně spojené. Becherovka je jednou z nejstarších značek alkoholu v historii našeho státu a je v nepřetržité výrobě právě ve Varech už od roku 1807. Pokud vás zajímá příběh, který Becherovka píše dodnes, určitě si naplánujte výlet do původní továrny, kde se vyráběla přes 120 let, a dnes je z ní návštěvnické centrum s názvem The Home of Becherovka neboli domov Becherovky.

Naplánujte si výlet do Karlových Varů a objevte fascinující svět Becherovky, kde se setkáte s mistrovským uměním její výroby a můžete ochutnat v rámci prohlídky všechny varianty tohoto legendárního likéru. Doporučujeme provést včasnou rezervaci prohlídky. Ceny vstupného jsou od 250 korun a zahrnují kromě zážitkové prohlídky i degustaci.

Jste-li příznivci netradičních zážitků, zapište si do kalendářů 24. 6. 2023, a přijďte si užít DEN JANA BECHERA. Tato vzrušující akce oslavuje nejen jedinečnou historii a odkaz Jana Bechera, zakladatele továrny této slavné likérové značky, ale také přináší neopakovatelný zážitek pro všechny milovníky Becherovky. Můžete se těšit na živou hudbu, divadelní představení, skvěle namíchané koktejly, soutěže o ceny z oficiální prodejny Becherovka a speciální akci v obchodě! Akce bude probíhat před návštěvnickým centrem The Home of Becherovka a je pro veřejnost volně přístupná a zdarma.

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru a oslavte životní dílo Jana Bechera. Čeká vás den plný chuti, kultury a historie v srdci Karlových Varů

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum