Bohemia-lázně a.s., sanatorium Kriváň

Zpět

Cena od 1500 Kč / osoba / noc

  • Lázně

  • Restaurace

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Recepce 24 hodin denně

  • Kongresový sál

  • Bazén

  • Sauna

  • Zvíře na pokoji

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády.

Certifikace

Hotelstars.eu Hot Springs

 

Kontakt

Bohemia-lázně a.s., sanatorium Kriváň
Sadová 800/5
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně sever

Telefon
+420 352 511 111
E-mail
Web
www.bohemia-lazne.cz

Vybavení podrobně

Restaurace, Parkoviště, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Kongresový sál, Bazén, Sauna, Zvíře na pokoji

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády, avšak jen několik minut chůze od hlavní nákupní ulice města. Další nespornou výhodou je moderní, nově zařízený balneoprovoz a wellness&spa centrum s nabídkou více než 45 procedur. Nepřetržitá lázeňská a pohotovostní služba sester je zárukou kvality poskytované péče.

Dnešní sanatorium Kriváň vzniklo spojením několika původních budov postavených na konci 19. století v historizujícím stylu a nabízí komfortní ubytování ve 202 moderně zařízených pokojích 3* kategorie (83 jedno-lůžkových, 111 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů).

Stravování je pro klienty zajištěno v několika lázeňských restauracích, kde se podávají pokrmy připravené dle známých dietních principů. Klienti si mohou vybrat v nabídce polopenzi či plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Během obědů a večeří jsou formou bufetových stolů připraveny přílohy, zeleninové saláty, teplá zelenina. Hlavní jídlo je servírované. Klienti si vybírají z nabídky několika druhů pokrmů.

Sanatorium Kriváň je známé svou kvalitní lázeňskou léčebnou péčí. O klienty se stará tým kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů a masérů. Společnost Bohemia-lázně a.s. v poslední době věnovala výstavbě a modernizaci svého balneoprovozu nemalé finanční prostředky a nyní se pyšní zbrusu novým, moderním balneoprovozem na špičkové úrovni. Nechybí ani nový bazén s wellness&spa centrem. Veškeré léčení je na bázi přírodních léčivých zdrojů (termální vřídelní vody a rašeliny).

Parkování je pro klienty zajištěno ve vlastním parkovacím domě s kapacitou 54 míst. Parkovací dům je plně automatizovaný, střežen kamerovým systémem.

8 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 229 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum