Bohemia-lázně a.s., sanatorium Kriváň

Zpět

Cena od 1500 Kč / osoba / noc

 • Bazén

 • Kongresový sál

 • Parkoviště

 • Recepce 24 hodin denně

 • Restaurace

 • Sauna

 • TV, SAT

 • Wi-Fi

 • Zvíře na pokoji

 • Lázně

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády.

Certifikace

Hotelstars.eu Hot Springs

 

Kontakt

Bohemia-lázně a.s., sanatorium Kriváň
Sadová 800/5
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně sever

Telefon
+420 352 511 111
E-mail
Web
www.bohemia-lazne.cz

Vybavení podrobně

Bazén, Kongresový sál, Parkoviště, Recepce 24 hodin denně, Restaurace, Sauna, TV, SAT, Wi-Fi, Zvíře na pokoji

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády, avšak jen několik minut chůze od hlavní nákupní ulice města. Další nespornou výhodou je moderní, nově zařízený balneoprovoz a wellness&spa centrum s nabídkou více než 45 procedur. Nepřetržitá lázeňská a pohotovostní služba lékařů a sester je zárukou kvality poskytované péče.

Dnešní sanatorium Kriváň vzniklo spojením několika původních budov postavených na konci 19. století v historizujícím stylu a nabízí komfortní ubytování ve 202 moderně zařízených pokojích 3* kategorie (83 jedno-lůžkových, 111 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů).

Stravování je pro klienty zajištěno v několika lázeňských restauracích, kde se podávají pokrmy připravené dle známých dietních principů. Klienti si mohou vybrat v nabídce polopenzi či plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Během obědů a večeří jsou formou bufetových stolů připraveny přílohy, zeleninové saláty, teplá zelenina. Hlavní jídlo je servírované. Klienti si vybírají z nabídky několika druhů pokrmů.

Sanatorium Kriváň je známé svou kvalitní lázeňskou léčebnou péčí. O klienty se stará tým kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů a masérů. Společnost Bohemia-lázně a.s. v poslední době věnovala výstavbě a modernizaci svého balneoprovozu nemalé finanční prostředky a nyní se pyšní zbrusu novým, moderním balneoprovozem na špičkové úrovni. Nechybí ani nový bazén s wellness&spa centrem. Veškeré léčení je na bázi přírodních léčivých zdrojů (termální vřídelní vody a rašeliny).

Parkování je pro klienty zajištěno ve vlastním parkovacím domě s kapacitou 54 míst. Parkovací dům je plně automatizovaný, střežen kamerovým systémem.

6 vybrané balíčky

 • Karlovy Vary jsou špičkou v léčbě onemocnění trávicího traktu a poruch látkové výměny. Karlovarské prameny pomáhají již po staletí, a proto se neváhejte svěřit do rukou odborníků.

 • Speciální rekondiční a ozdravný léčebný program je zaměřen na prevenci obtíží s pohybovým aparátem a na podporu trávicího traktu. Důležitým způsobem prevence je dostatek pohybu, zdravý životní styl a vyvarování se přílišné jednostranné tělesné námaze a celkovému přetěžování kloubů. 8-denní program obsahuje 14 balneologických procedur.

 • Cítíte se unaveni? Nemáte čas pro sebe? Dnešní tempo všedních dnů nenabízí mnoho času na odpočinek a uvolnění.

 • Objevte město horkých minerálních pramenů, navštivte noblesní Karlovy Vary.

 • Relaxujte, odpočiňte si od každodenních starostí a stresu a udělejte něco pro své zdraví! Aktivní způsob života otvírá bránu dlouhověkosti a obohacuje život. Program je zaměřen na zlepšení fyzické kondice.

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 107 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum