Bohemia-lázně a.s., Lázeňský hotel Kriváň

Zpět

Cena od 1500 Kč / osoba / noc

 • Lázně

 • Restaurace

 • Parkoviště

 • Wi-Fi

 • TV, SAT

 • Recepce 24 hodin denně

 • Kongresový sál

 • Bazén

 • Sauna

 • Zvíře na pokoji

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády.

Certifikace

Hotelstars.eu Hot Springs

 

Kontakt

Bohemia-lázně a.s., Lázeňský hotel Kriváň
Sadová 800/5
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně sever

Telefon
+420 352 511 111
E-mail
Web
www.bohemia-lazne.cz

Vybavení podrobně

Restaurace, Parkoviště, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Kongresový sál, Bazén, Sauna, Zvíře na pokoji

Lázeňský hotel Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Jeho největší předností je poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády, avšak jen několik minut chůze od hlavní nákupní ulice města. Další nespornou výhodou je moderní balneoprovoz a wellness&spa centrum s nabídkou více než 45 procedur. Nepřetržitá lázeňská a pohotovostní sester je zárukou kvality poskytované péče.

Dnešní lázeňský hotel Kriváň vznikl spojením několika původních budov postavených na konci 19. století v historizujícím stylu a nabízí komfortní ubytování ve 202 moderně zařízených pokojích 3* kategorie (83 jedno-lůžkových, 111 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů).

Stravování je pro klienty zajištěno v několika lázeňských restauracích, kde se podávají pokrmy připravené dle známých dietních principů. Klienti si mohou vybrat v nabídce polopenzi či plnou penzi. Ze snídaňového menu si můžete vybrat teplý pokrm (např. vajíčka, párky, kaše atd.). Studený bufet (sýry, uzeniny, zelenina, tvaroh, jogurt, pomazánky, sladké pečivo atd.) je Vám k dispozici na rautovém stole. Hlavní menu k obědu a večeři je servírované z výběru 10 druhů pokrmů. Na rautovém stole jsou v nabídce zeleninové saláty.

Lázeňský hotel Kriváň je známé svou kvalitní lázeňskou léčebnou péčí. O klienty se stará tým kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů a masérů.

Léčení probíhá v moderním balneoprovozu s využitím termální vřídelní vody a rašeliny s nabídkou více než 45 druhů procedur, např. koupelí a vodoléčebných procedur, masáže, elektroterapie, magnetoterapie, laserterapie, parafango, parafín, rašelinové zábaly a řada dalších. Nechybí ani rehabilitační bazén s wellness&spa centrem

Parkování je pro klienty zajištěno ve vlastním parkovacím domě s kapacitou 54 míst. Parkovací dům je plně automatizovaný, střežen kamerovým systémem.

7 vybrané balíčky

 • Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem.

 • Program je zaměřen na léčbu a zmírnění obtíží poruch trávicího traktu. Délka léčby je stanovena na základě empirických znalostí. Hlavní léčebnou terapií je pitná kúra, která představuje pravidelné pití určitého množství minerální vody. Pitnou kúru předepisuje pacientovi lékař při vstupní prohlídce. Určené množství a druh minerální vody závisí na typu onemocnění, tělesné váze a zdravotním stavu pacienta. Pitná kúra probíhá většinou třikrát denně půl hodiny před jídlem. Pití minerální vody má dobrý vliv na trávení a celý organismus.

 • Relaxujte, odpočiňte si od každodenních starostí a stresu a udělejte něco pro své zdraví! Aktivní způsob života otvírá bránu dlouhověkosti a obohacuje život. Program je zaměřen na zlepšení fyzické kondice.

 • Objevte město horkých minerálních pramenů, navštivte noblesní Karlovy Vary.

 • Cítíte se unaveni? Nemáte čas pro sebe? Dnešní tempo všedních dnů nenabízí mnoho času na odpočinek a uvolnění.

 • Karlovy Vary jsou špičkou v léčbě onemocnění trávicího traktu a poruch látkové výměny. Karlovarské prameny pomáhají již po staletí, a proto se neváhejte svěřit do rukou odborníků.

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 231 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum