Apartmán v centru lázeňské kolonády

Zpět

Cena od 470 Kč / osoba / noc

  • Parkoviště

  • TV, SAT

Z oken apartmánu je krásný výhled na nádhernou okolní zalesněnou krajinu, lázeňskou promenádu a rovněž i na Vřídelní pramen.

 

Kontakt

Apartmán v centru lázeňské kolonády
Tržiště 380/29
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 608 709 808
E-mail
Web
http://kuc.cz/1gsj82

Vybavení podrobně

Parkoviště, TV, SAT

Z oken apartmánu je krásný výhled na nádhernou okolní zalesněnou krajinu, lázeňskou promenádu a rovněž i na Vřídelní pramen. Apartmán má dálkové topení, standardně vybavenou kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, sporák, horkovzdušná trouba, varná konvice, základní nádobí, jídelní stůl).

Možnost  připojení k internetu. Vedle kuchyně se nachází obývací pokoj, kde je satelitní TV, kožená sedačka s konferenčním stolkem, pohodlné a prostorné manželské dvoulůžko, válenda. Dle přání zákazníka je možné pokoj doplnit o dětskou postýlku. Koupelna je vybavena automatickou pračkou, sprchovacím koutem, umývadlem, WC a otopným žebříkem. V chodbě apartmánu se nachází vestavěná velká šatní skříň. Součástí apartmánu je parkovací místo pro motorové vozidlo v uzavřené a zabezpečené garáži, která se nachází nedaleko od apartmánu.

V okolí apartmánu se nachází Tržní kolonáda, Zámecká kolonáda se Zámeckými lázněmi a Vřídelní kolonáda, kde jsou prameny Karla IV, Tržní, Zámecký a Vřídelní  prameny určené k pitné kúře. Nedaleko se rovněž nachází mnoho různých venkovních kaváren a restaurací, například vyhlášená restaurace U Švejka, kde jsou připravovány různé speciality na grilu, vynikající česká kuchyně, výborná degustace piva.

Apartmán má ideální umístění nejen pro zábavu ale i pro stravování a využití dalších okolních služeb, protože je přímo v centru lázeňské promenády, kde se vyskytuje většina lázeňských domů, zábavních podniků a barů.

Ceník

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum