Apartmán Olga

Zpět

Cena od 338 Kč / osoba / noc

  • TV, SAT

  • Wi-Fi

Apartmán se nachází v samém srdci lázeňského města Karlovy Vary na západě České republiky. V bytě najdete obývací prostor 64 m² v přední části plně zařízený apartmán s obývacím pokojem, ložnicí s manželskou postelí, plně vybavená kuchyň a koupelna s vanou.

 

Kontakt

Apartmán Olga
Karla Čapka 1395/10,
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Vybavení podrobně

TV, SAT, Wi-Fi

Apartmán se nachází v samém srdci lázeňského města Karlovy Vary na západě České republiky. V bytě najdete obývací prostor 64 m² v přední části plně zařízený apartmán s obývacím pokojem, ložnicí s manželskou postelí, plně vybavená kuchyň a koupelna s vanou.

CENA

Minimální cena za celý apartmán pro 4 osoby je od 1 350 Kč.

Dispozice apartmánu

Obývací pokoj nabízí prostornou rohovou sedací soupravu s pohodlným křeslem po celodenním výletu. Pohovku je možné použít na spaní pro třetí osobu. Vaše cesta do kuchyně vede kolem kulatého jídelního stolu se šesti židlemi. Moderní kuchyňská linka je vybavena troubou se sporákem, lednicí, varnou konvicí a kávovarem. Můžete také využít snídaňový bar s dvěma barovými židlemi. V kachličkové koupelně nad vanou je sprchový kout, dále naleznete WC a umyvadlo.

Před domem najdete obchody a restaurace cca 200 metrů od místa ubytování. Jen 10 minut jízdy se nachází minerální prameny, městské divadlo, bazén s minerální vodou a řada dalších kulturních destinací. Golfové hřiště je vzdálené přibližně 1.5 km.

Našim hostům zajistíme slevu na zdravotní procedury v Alžbětiných lázních.
Nejbližší restaurace se nachází 50 metrů od budovy a obchod s potravinami je 150 metrů odtud.
Při platbě celého pobytu bez zálohy, Vám poskytneme slevu ve výši 5%.

Abychom Vám Vám pobyt co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás vedle lázeňských léčebných pobytů a wellnes pobytů (aktivních odpočinkových pobytů, sportovních, golfových, detoxikačních, antistresových…..pobytů) mnoho atraktivních výletů, exkurzí a nevšedních zážitků.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum