55. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

viz níže

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jedinečný filmový svátek v prostředí lázeňského města. Filmy z celého světa soutěží v několika kategoriích a jsou hodnoceny jak odbornou, tak i diváckou porotou. Ten nejlepší je na slavnostním zakončení festivalu odměněn hlavní cenou festivalu - Křišťálovým glóbem.

Pokud chcete vidět největší a nejznámější lázeňské město České republiky v úplně jiném světle než po zbytek roku, tak si vyberte právě Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Čeká Vás tu bohatý doprovodný program, koncerty, party a vystoupení.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Filmový program festivalu

MFF Karlovy Vary představuje každý rok přibližně 200 filmů z celého světa.

Vedle stálých programových sekcí uvádějících díla známých světových tvůrců i nových autorských nadějí se mohou návštěvníci festivalu těšit na zajímavé retrospektivy a specializované sekce.

S výjimkou snímků v retrospektivách a výběrové sekce českého filmu budou všechny snímky uvedeny v České republice vůbec poprvé; řada z nich ve světové, mezinárodní nebo evropské premiéře.

Program 55. ročníku festivalu naleznete na www.kviff.com/cs/program/katalog-filmu

Festival Passy a Vstupenky

Pokud chcete maximálně využít možností, které festival nabízí, kupte si Festival Pass, který zahrnuje:

  • denně zdarma až 3 vstupenky na 3 různá festivalová představení
  • možnost rezervace vstupenek na festivalu
  • vstup na tiskové konference v hotelu Thermal- pokud není sál zcela zaplněn akreditovanými novináři, kteří mají při vstupu přednost
  • vstup na KVIFF Talks
  • vstup na další místa, o kterých budeme informovat
  • po vyčerpání limitu vstupenek si můžete zakoupit další jednotlivé vstupenky
 Festival PassFestival Pass se slevou *
1 den 250 Kč 200 Kč
3 dny 600 Kč 450 Kč
5 dní 850 Kč 600 Kč
Celý festival ** 1200 Kč 900 Kč

* Všechny slevy jsou poskytnuty pouze na základě platného dokladu. Sleva platí pro studenty (Index, originál potvrzení o studiu, ISIC karta apod.), důchodce (od 65 let) a držitele karty ZTP

** Zdarma katalog a festivalová brožura k vyzvednutí na Hlavní pokladně

Vyzvedávání vstupenek se řídí stejnými pravidly jako prodej vstupenek. Kartu Festival Pass zakoupíte na kterékoli pokladně od čtvrtka 19. srpna 2021 a ihned po jejím zakoupení si můžete na téže pokladně vyzvednout vstupenky na filmy. Zakoupený Festival Pass vám aktivují u kterékoli pokladny na další požadovaný počet dní.

Karlovarský kraj v rámci spolupráce s Mezinárodním filmovým festivalem připravil pro držitele Festival Passů zajímavou slevovou nabídku. Karlovarský kraj - Živý kraj, jak již jeho slogan - „jeden den nestačí“ - napovídá, nabízí mnoho excelentních turistických lokalit, které stojí za to navštívit. Karlovarský kraj vybral ze svých top míst ty nejlepší, a připravil systém slev na vstupné, které budou platné do konce roku 2021. Navštivte Karlovarský kraj i mimo dobu konání Mezinárodního filmového festivalu a poznejte zajímavá místa. Karlovarský kraj je turistická destinace, která má co nabídnout.

Více informací zde

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum