ZRUŠENO/PŘESUNUTO: V Páříži bych tě nečekala, tatínku

Jean Barbier | Agentura Harlekýn

Vstupné

200 Kč

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Vážení diváci,

dnes 14. června 2019 nebude uvedeno představení „V Paříži bych tě nečekala, tatínku", a to z důvodu onemocnění jednoho z hlavních představitelů Jana Šťastného. Vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín 20. října 2019. V případě nevyhovujícího termínu lze vstupenky vrátit v místě nákupu. Nejpozději však do 15. července 2019.

Děkujeme za pochopení. Karlovarské městské divadlo.

Informace o představení

Hrají: Petr Nárožný, Jan Šťastný/ Jan Čenský, Jana Malá/ Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/ Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová/ Malvína Pachlová, František Skopal/ Martin Sochor

Režie: Jan Novák

Konverzační komedie Jeana Barbiera, nejznámějšího pokračovatele Feydeaua a Labiche, o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze Spáleného Poříčí nad Seinou. Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery – a dokonce i složení vlády.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum