Top RoofTop fest 2019

“Varskej fesťák na střeše”

Vstupné

zdarma

Bez festivalpassu na festival! Unikátní Top RoofTop fest s pódiem na střeše v srdci Karlových Varů myslí především na místní a kolemjdoucí.

V prostorách kolem galerie Supermarket WC se na jeden den rozprostře malé městečko stánků, služeb a dvou podií s bohatým programem. Na jednom z podií vystoupí akustičtí interpreti v čele s Xavierem Baumaxou a na druhém podiu, které je na střeše galerie, zahrají kapely různých žánrů završené německými Take off your shirts.

V galerii bude tradičně probíhat výstava “doplním info od Hanka”, jejíž vernisáž proběhne “doplním info od Hanka”.

“Hudební program #TRT festu skládáme z objevů festivalové a klubové scény, na které jsme za aktuální období narazili. Dle ohlasů publika jsme doposud měli šťastnou ruku. Hlavním tahákem letošního ročníku bude svérázný živel Xaxier Baumaxa. Už od prvního ročníku u nás vždy mimo jiné máme jednoho zahraničního hosta. Není tomu jinak ani letos,” zmiňuje dramaturg Ricardo Delfino.

“Festival nikdy není jen o zábavě, ale i o pozitivním zásahu nejen v den konání akce. Spolupracujeme například se studenty z místní “Keramické školy” formou otevřené cvičné zakázky na grafický vizuál TRT cateringu, aby své znalosti studiem získané měli kde otestovat v praxi. Snažíme se zapojit a propojit aktivní veřejnost a i proto je letošním claimem #zapojsekulturou,” doplňuje prezidentka festivalu Běla Čurlinová.

Hudební program začíná 5. července v 17:00 hodin.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

www.facebook.com/events/2342883689261510/

www.instagram.com/toprooftopfest/

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum