Salon Alla

Salon Alla podniká v oblasti výroby přírodních paruk, příčesků, vlásenkářství v Rusku a České republice. Tyto produkty představují další možnosti, jak vylepšit svůj image díky harmonickému souznění účesu a oděvů v dnešním dynamicky pulzujícím životě.

Současná výroba produktů z přírodních vlasů, využívání nejnovějších technologií a trendů a také zkušeností mistrů svého oboru odlišují představovanou výrobu vysokou kvalitou, která je prověřena nejen celebritami, ale i ženami, které se pohybují v módě či ženami, které se pohybují v podnikání i ženami v domácnosti. Není možné si všimnout, že máte na sobě drdol, příčesek či paruku, protože jejich kvalita a rozvoj parukářských technologií pomáhá zdůraznit, že právě tento výrobek díky svojí struktuře, barvě a tvaru se hodí právě k Vám.

Příčesek, to je okamžitě hotový účes, který máte upravený za několik minut. Příčesek ze “Salonu ALLA”  se vyrábí z přírodních vlasů, jeho tvar a barva odpovídá požadavku klienta. Příčesek je velmi lehký, neváží téměř nic. Upevnění příčesku k hlavě se provádí čtyřmi speciálními, absolutně spolehlivými a nenápadnými miniaturními svorkami. Přírodní vlasy příčesku se barví tak, aby získaly různé barevné odstíny. Modely účesů s příčeskem je možné pravidelně měnit v domácím prostředí.

Výsledkem je to, že příčesek se stává součástí samotných vlasů.

Široký výběr příčesků různých modelů, barev a odstínů to je to, co vám nabízí Salon Alla.


kontakt

Tel.: +420 353 220 701; +420 353 399 999
E-mail: mail@salonalla.com, salonalla@seznam.cz
Web: www.salonalla.com

Zámecký vrch 650/10
Karlovy Vary 360 01
Česká republika

Tržiště 35/19
Karlovy Vary 360 01
Česká republika

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum