Podzimní sousedská slavnost v Tuhnicích

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Místo: U Tuhnické vrby a v kavárně Karibik

Vážení přátelé, milí sousedé,

srdečně Vás zveme na podzimní sousedské slavnosti "Zaviň závin", které se budou konat 20.10. v neděli od 15 hod. Slavnosti se ponesou v podzimním duchu všemi smysly. Na komentované výstavě o bývalém depu uvidíme a uslyšíme, co jsme ještě neviděli a neslyšeli....Děti budou mít možnost vyzkoušet si žonglování, ale také lítat s draky a proto si nezapomeňte ty své! Řádně je vyvětráme u vrby na prostranství po bývalém depu, během času, kdy si rodiče, babičky a dědové budou užívat přednášku. 

V 16 hod. se přesuneme do areálu (kavárny) Karibik, kde bude během loutkového představení Divadlala - Gulliver a liliputi ochutnávka všech donesených jablečných závinů a v 18. hodin, kdy bude po všem necháme naše chutě rozhodnout o nejlepším mezi záviny - pekařka či pekař si pak odnesou pěknou cenu! Prosíme tedy úplně všechny, kteří se chtějí této soutěže účastnit (nejen ochutnávat, ale i péct), aby odevzdali své záviny v areálu Karibik právě před divadelní pohádkou (tedy cca po 16.hod.). Pravidla pro soutěžící jsou velmi snadná. Každý soutěžící může donést jeden druh jablečného závinu (kolik noh je na vás, stačí jedna). Každý štrůdl dostane své číslo a ten, kdo se rozhodne ochutnávat  - musí ochutnat všechny - a musí vybrat své favority (1.-3. místo).

Pro děti jako vždy během akce budou připraveny tvořivé dílničky. Těšte se i na hudební vystoupení. Občerstvení je zajištěno v kavárně Karibik, tak si nezapomeňte kapesné.  Vstup na akci je zdarma. 

Prosíme o šíření zprávy, těšíme se na setkání!

Spolek Žijeme TUhnice z.s.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum