Od hyperrealismu po koncept

Vstupné

Není uvedeno

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Darya Bondareva představí svou výstavu, která nese název Od hyperrealismu po koncept. Jedná se o průřez její tvorbou. Tato mělkyně, která se zatím nenašla v určitém uměleckém směru, a proto zkouší vše možné a snaží se vždy najít v něčem novém. Nestojí na jednom místě. Proto tedy na této výstavě najdete díla ve stylu impresionismu, surrealismu a dokonce i konceptuálního umění. O čemž napovídá i samotný název výstavy, která zahrnuje od všeho trochu.


Biografie

Narodila jsem se 4.3. 2000 v Kazachstánu, ve měste Karaganda. Ale má národnost je ruská (žije tam totiž velká spousta ruských menšin). V Kazachstánu jsem prožila značnou část svého dětství, ale na zlomku mého 6. roku jsme se s rodinou přestěhovali do Čech. Zde jsem začala chodit do školy a také se rozvíjet. Zájem k umění jsem jevila už opravdu odmalička, kdy to začínalo obyčejnýma kresbama princezen, v té době mých idolů. S postupem času, se samozřejmě má umělecká úroveň s každým dnem posouvala dál a dál. Studovala jsem na gymnáziu v Chebu, kde jsem navštěvovala umělecký spolek Pátečníci. Aktuálně studuji na Prvním českém gymnáziu v Karlových Varech, kde ve svém volném čase mám také možnost tvořit a rozvíjet své kreativní myšlení. A ne jen to, samozřejmě.

Renesance je můj nejoblíbenější umělecký směr – a také vřele podporuji i filosofii té doby (renesanční člověk). O tom svědčí můj zájem i do jiných oblastí umění, než jen do umění výtvarného. Věnovala jsem se také nějakou dobu i hudbě (hraní na klavír) a momentálně jsem si našla novou vášeň. A tou je balet. Klasický balet jsem začala teprve před dvouma rokama a za tak krátké období (většinou se začíná v 5 letech) jsem dokázala překvapit svýma výsledkama nejen všechny okolo, ale hlavně sebe. Před rokem jsem se začala věnovat technice en pointe, což znamená tančení na špičkách. V mém věku jsem nikdy nevěřila, že někdy něco takového dokážu, ale dokázala. Mé úspěchy můžete shlédnout v úvodním videu, které je součástí výstavy.

Závěrem tedy, touto výstavou bych chtěla představit výsledky mé práce a snahy za léta tvoření. Doufám, že se Vám výstava bude líbit a svůj názor mi pak můžete napsat do bloku, který je představen níže.

Také se jedná o prodejní výstavu. Proto máte možnosti si veškerá díla, která vidíte, zakoupit za mnou stanovenou cenu.

Děkuji za přečtení tohoto úvodního textu.

A teď prosím, sledujte šipkám...

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum