Mirai

Místo

Areál Rolava

Vstupné

490 Kč

Kapela Mirai odstartovala vyprodané podzimní turné a představila nový singl a videoklip s Benem Cristovaem

Mirai si pro své fanoušky připravili hned dvě malá překvapení. Prvním je videoklip k písni Pojď ke mně blíž, která je součástí nejnovější úspěšné desky Arigató. Druhým jsou termíny jarního turné, které naváže na vyprodanou podzimní sérii koncertů. Mirai svoji novou desku během března představí naživo v dalších devíti městech.
"Koncert v Herálci byl pro nás výjimečný také proto, že byl první a první koncerty tour bývají spontánnější a trochu improvizovanější. Vůbec poprvé v historii Mirai jsme připravili unikátní time kódem řízenou scénu, za kterou stojí Matyáš Vorda a Tomáš Karban, jedni z nejlepších stagedesignerů u nás. Je to opravdu audiovizuální zážitek a do detailu propracovaná show, která je do poslední vteřiny naprogramovaná. Pro nás je takové turné neuvěřitelným zážitkem. Sál byl zaplněný do posledního místa a lidi zpívali spolu s námi. Koncert měl téměř dvě hodiny a my si užili každou vteřinu. Je to nepopsatelná energie. Ostravo, Brno, Praho, těšíme se na vás," zaznělo od Mirai.

"Těšíme se, protože není nad klubovou atmosféru," komentuje kapela turné, které bude vyjma letních festivalů v roce 2020 na delší dobu jejich posledními sólovými koncerty.

Kapela Mirai svoji desku Arigató představí naživo v dalších devíti městech. Show tohoto turné budou vyjma letních festivalů v roce 2020 na delší dobu jejich posledními sólovými koncerty...

Kapela se už teď na vás všechny moc těší! :)

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)

18:00 ... vstup pro držitele vstupenek Meet & Greet
19:00 ... otevření 
20:00 ... Adam Mišík
21:00 ... Mirai

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum