Manufaktura

Značka poctivé české kosmetiky.

Originální kosmetika Manufaktura a koupelnové doplňky jsou tvořeny s láskou a pro radost. Manufaktura je značkou poctivé české kosmetiky inspirované českou tradicí a přírodou.

Kosmetika Manufaktura je charakteristická obsahem originálních ingrediencí – českého piva, vína, karlovarské vřídelní soli, léčivých bylin a ovoce typických pro naše zahrady, sady a louky. Postupem doby jsme celý kosmetický koncept sjednotili myšlenkou domácích lázní, vycházející ze světoznámé české lázeňské tradice.

Navštivte prodejny Manufaktura v Karlových Varech (na adrese T.G. Masaryka 38 a Vřídelní 99/33) a zažijte pohodovou atmosféru s akcentem na kvalitu a tradici. Naše prodejny jsou poklidným místem, kde se můžete zastavit, nadechnout a zvolnit. Historizující dekorace, květiny a nádherná vůně Vám navodí příjemnou atmosféru malých domácích lázní…

Na zákazníka čeká kromě originálních produktů s tradičními českými ingrediencemi a pěkným designem také kvalitní zákaznický servis. Náš personál Vás rád detailně seznámí se složením a účinky kosmetiky a doporučí vhodné produkty pro Vás i Vaše blízké… Na přání Vám vybrané produkty dárkově zabalíme.


kontakt

Tel.: +420 230 234 376
E-mail: info@manufaktura.cz
Web: www.manufaktura.cz

Český národní podnik s.r.o.
T. G. Masaryka 38
Karlovy Vary 360 01

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum