Lázeňské lesy se loučí s prázdninami

divadlo, hudba

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Místo: Areál Sv. Linhart

Na Linhart bude vypravena speciální autobusová linka ve 12:30 a 14:30 z Tržnice a v 17:00 a 20:00 zpět.

Konec prázdnin bude u střediska Svatý Linhart věnován rodinám s dětmi. Na sobotu 29. srpna pro ně lázeňské lesy připravují hry s lesní tematikou a ukázku výcviku loveckého psa. Vystoupí Divadlo loutek Karlovy Vary a kapela Duo Aura. V nabídce budou grilované speciality ze zvěřiny a přesnou mušku návštěvníků prověří laserová střelnice. Vstup na akci je zdarma.

Od 13 hodin se dětem budou věnovat členové Klubu malých myslivečků, kteří celoročně navštěvují myslivecký kroužek, kde se učí o přírodě. Pro návštěvníky Linhartu si připraví tvořivé dílny, z přírodních materiálů budou vyrábět obrázky, medaile nebo hmyzí domky. Záchranná stanice předvede práci při odchytu zraněných zvířat a výcvik loveckého psa.

Divadlo loutek Karlovy Vary představí pohádku o drakovi, který si chtěl vzít za ženu princeznu, ale přepočítal se. Hra Drak Mrak plná kouzel, čar a písniček bude k vidění od 15:30, trvá 40 minut a je určena dětem od tří let.

Milovníky hudby 60. let potěší kapela Duo Aura, která za doprovodu saxofonu a kláves vystoupí od 17 hodin. Celá rodina si může vyzkoušet bezpečnou střelbu na střeleckém trenažéru. A k občerstvení budou podávány speciality na grilu – steaky a hamburgery – a zvěřinový guláš.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum