Krucipüsk: Country Hell TOUR 2019 (host: Syndrom)

Místo

Lidový dům

Vstupné

350 Kč (předprodej) / 390 Kč (na místě)

Kapela Krucipüsk vydala zbrusu nové (již 12. studiové!) album Country Hell, jehož vydání předznamenaly singly Country Hell a Zabil jsem robota.

Country Hell TOUR 2019
Milý milovníci hutných kytarových riffů a nesmrtelných groovů. Krucipüsk Vás navštíví s koncertním programem složeným z nezapomenutelných hitů jako Druide, Láska je kurva, Cesta, La Muerte, Ahoj, Krucipüsk, Sine Amore Nihil, Máme se doplněných o nové písně Zabil jsem robota a Country Hell. Obě novinky z alba Country Hell jste již mohli slyšet na letních festivalech. Kapela vyráží 8. listopadu na stejnojmenné turné podporované masivní kampaní mediálního partnera Radia BEAT, okořeněné žesťovým triem (někdy i sextetem) z libereckého B-O bandu, pod vedením Máry Ottla.

Aktuální složení Krucipüsku je Tomáš Hajíček, Tomáš Hajíček jr., Peter Boška a Pepa Křeček.

V roce 2020 tomu bude 30 let co tato hudební skupina, pod vedením zakladatele, skladatele, textaře, zpěváka, herce, zkrátka umělce Tomáše Hajíčka, začala poletovat po českých, ale i evropských podiích, a plnit všechny smysly posluchačů svým "jazzaerobigovým štýlkem". Za tu dobu se nesmazatelně vryla do životů, snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušků, dětské publikum nevyjímaje. A aby se toto výročí řádně oslavilo, můžete se těšit na jedinečný a zatím největší koncert Krucipüsk v pátek 17. dubna 2020 v pražském Fóru Karlín. Tato oslava se samozřejmě uskuteční za účasti mnoha hostů, známých umělců, osobností a spřízněných duší. Od ledna do dubna 2020 proto Krucipüsk nebude koncertovat, protože se bude svědomitě věnovat pouze přípravám na tuto jedinečnou akci...

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Vstupenky je možné vyzvednout či zakoupit na pobočkách Infocentra Karlovy Vary.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum