Konec února přinese charitativní koncert "Muzikanti pomáhají"

12. 2. 2021 | Z Karlových Varů

Exkluzivní on-line koncerty se odehrají v pátek 26. února a v sobotu 27. února 2021. Představí se na nich jak špičkoví muzikanti z Karlovarska, tak známá jména české hudební scény.

Budou nejen zpívat, ale také povídat o svých zážitcích, vzpomínkách na své začátky nebo naopak o plánech na letošní rok. Program obohatí třeba vystoupení karlovarské pěvecké třídy Štěpánky Steinové. Večerem provází moderátor Radim Jehlík.

"Jsem ráda, že můžeme koncerty zprostředkovat alespoň takto, v online prostředí. Diváci nejen z Karlových Varů ale i z celého světa je mohou sledovat z pohodlí svých domovů. Nenahradí to bohužel atmosféru normálního koncertu, s hudbou v prostoru a s lidmi kolem, i pro vystupující to je určitě náročnější bez inspirativní přítomností diváků, ale přesto věřím, že si to můžeme všichni společně užít. Koncert v KV Areně takto na dálku děláme vůbec poprvé, něco podobného jsme si ale odzkoušeli už při loňském slavnostním rozsvícení vánočního stromu, a podle dosahu na sociálních sítích byl zájem diváků skutečně velký. Sama se již nyní těším na vystoupení skupiny KVeen – Queen Live Experience. Svým sledováním a příspěvkem můžeme navíc pomoci dobré věci.," říká primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

Koncerty "MUZIKANTI POMÁHAJÍ" jsou sice přístupné zdarma, ale zároveň charitativní. Výtěžek z koncertu pomůže nejen realizovat kulturní charitativní akce v domovech pro seniory, ale také v podobných sociálních zařízeních v Karlových Varech a dále pomůže i handicapovaným sportovcům. Dárce nejvyššího finančního příspěvku na charitativní účet obdrží od Agentury VLNY dvě permanentky na všechny akce pořádané agenturou v roce 2021! Lze přispívat už teď, během koncertů i po nich na transparentní účet .

Karlovarskenovinky.cz informoval Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

Zdroj: http://www.karlovarskenovinky.cz/zpravy/regiony/konec-unora-prinese-char...

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum