Karlsbad Travel

Naše služby jsou směřovány k návštěvníkům Karlových Varů v poskytování komplexního servisu týkajícího se od ubytování, p

O firmě

Obchodní společnost Karlsbad Travel s.r.o. vznikla v roce 2007. Naše služby jsou směřovány k návštěvníkům Karlových Varů v poskytování komplexního servisu týkajícího se od ubytování, přes transfery a exkurze, jak v tuzemsku tak i v zahraničí.

Poskytujeme osobní dopravu, kterou se zabýváme již více jak 6 let. Vzhledem k rozšíření a komplexnosti služeb tak nově vznikla společnost, která se tímto zabývá.

Pracují u nás vyškolení řidiči se znalostí jak ruského tak německého jazyka. Částečně je možno dohovořit se i v jazyce anglickém.

Služby

Ubytování

Vzhledem k naší spolupráci v tuzemsku i zahraničí, jsme schopni zajistit Vám ubytování ve vámi vybraných lokalitách.

Transfery

Můžeme Vám nabídnout transfer nejen z letiště, nádraží do hotelu a zpět, ale také jakýkoliv vámi zvolený transfer. Např. Karlovy Vary – Vídeň, Miláno aj. Samozřejmě jsme schopni zajistit transfery jak z Karlových Varů, tak např. z Mariánských Lázní, Františkových Lázní, Prahy a ostatní dle individuální dohody.

Exkurze

Můžeme Vám nabídnout jak jednodenní, tak i vícedenní exkurze ať již po ČR, tak i v jiných zemích. Exkurze jsou možné si vybrat v našem katalogu nebo sestavit individuální plán pro klienta, který je šitý přímo na míru.

Vůz s řidičem

Je možno najmout si limuzínu Mercedes S Klasse Long např. na důležité jednání či svatební obřad.

Další služby

Dále je možno po individuální domluvě také zajistit ve spolupráci s našimi spolupracovníky i jiné služby jako jsou např. nákup nemovitostí či založení obchodní společnosti aj.


kontakt

Tel.: +420 602 406 906
E-mail: info@karlsbadtravel.cz
Web: www.karlsbadtravel.cz

Kolová 151
360 01 Kolová
Česká republika

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum