Karlovy Vary a Tel Aviv spojí od června pravidelný letecký spoj

15. 12. 2016 | Z Karlových Varů, Z okolí Karlových Varů

Spolupráce Karlových Varů s Izraelem přinese další ovoce. Provozovatel CK - VISITSPA a.s. a dopravce Travel Service a.s. budou od 13. června nejméně do 12. září příštího roku zajišťovat pravidelný úterní charterový spoj Karlovy Vary – Tel Aviv – Karlovy Vary.

Spoj bude létat vždy v úterý, lety budou označené jako QS3126 a QS3127. Z karlovarského letiště bude do Tel Avivu odlétat Boeing 737 o kapacitě 183 míst v 11:15, nazpět se vrátí tentýž den ve 20:35.

On-line prodej letenek od 359 USD (obousměrný let včetně TAX) začne na jaře příštího roku, větší část kapacity je už v tuto chvíli ale smluvně naplněna izraelskými cestovními kancelářemi pro jejich klienty mířící do lázní.

Za čtrnáct týdnů provozu by měla linka přivézt do regionu přes 2000 izraelských lázeňských hostů.

Podle vedení města jde o první krok k oslovení vzdálenějších klientel po pokračujícím úbytku ruských návštěvníků lázní. V Karlových Varech je počtem zatím nahrazují například návštěvníci němečtí a tuzemští, kteří ale obvykle přijíždějí na kratší pobyty. Hosté přilétající novou linkou budou pobývat déle, cestovní kanceláře jim nabízí komplexní lázeňské pobytové balíčky.

Počty hostů z Izraele v poslední době každoročně rostou, většina z nich přitom už nyní využívá lázeňskou léčbu. Je pravděpodobné, že nová linka rostoucí zájem izraelské klientely ještě urychlí. 

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum