Etapový MTB závod Masiv

letos zamíří i do Karlových Varů

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Karlovým Varům patří třetí etapa, která se pojede v pátek 14. září. Start bude v centru města na proslulých kolonádách s průjezdem okolo Becherovy vily. Kopcovitá příroda v okolí města nabídne 40 kilometrovou trať s 1300 výškovými metry napříč lázeňskými stezkami Slavkovského lesa s jedinečnými výhledy na Karlovy Vary a okolí. Nebudou chybět vyhlídka Karla IV., kaple sv. Linharta, vyhlídkový altán Jelení skok nebo rozhledna Diana.

Registrace na druhý ročník Masivu běží naplno, pryč už je skoro polovina míst a rychle se plní i speciální vlak vypravený přímo pro závodníky. Ti se s ním mohou mezi etapami nejen přepravovat a stravovat se v něm, ale také ve vlaku mohou nocovat v lůžkových či lehátkových kupé, a tím prožít čtyři dny a čtyři noci na kolejích.

Kompletní informace o závodě včetně registrací jsou k dispozici na www.masivmtbrace.cz

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Čtyři lokality, čtyři dny, čtyři zcela rozdílné trasy. Masiv, unikátní etapový závod dvojic na horských kolech. Letos se pojede jedna z etap i v Karlových Varech. Účastníky čeká za celý závod 250 kilometrů a 7 000 výškových metrů a mezi jednotlivými štacemi se budou přepravovat speciálně vypravenou vlakovou soupravu, ve které se během závodu žije. 

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum