Dopravní omezení - RunCzech 2017

3. 5. 2017 | Z Infocentra, Z Karlových Varů, Zajímavé akce

Vážení obyvatelé, v sobotu 20. května odstartuje již 5. ročník Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary, který je součástí RunCzech běžecké ligy. Závod pořádaný pod záštitou města a kraje byl pro letošní rok poprvé oceněn zlatou známkou kvality Mezinárodní asociace atletických federací IAAF a zařadil se tak mezi světovou elitou silničních běhů. Letos se na start postaví přední světoví vytrvalci spolu 4 000 běžci z celé České republiky i ze světa.

Dvě hodiny před nimi vyrazí 2 500 běžců na 3 km dlouhou trať oblíbeného dm rodinného běhu. Půlmaraton je vždy velkolepá sportovní podívaná, avšak chápeme, že den závodu pro mnohé z vás není jen sváteční událostí, ale nese s sebou také drobné nepříjemnosti spojené s dopravními omezeními. Vážíme si vaší tolerance a předem za ni jménem celého týmu RunCzech děkujeme.

Petr Kulhánek, primátor statutárního města Karlovy Vary | Carlo Capalbo, předseda organizačního výboru

Dopravní opatření po dobu konání závodu Mattoni 1/2maraton Karlovy Vary 2017

Dovolte, abychom vás upozornili, že zákaz parkování se vztahuje na celou trasu závodu (viz dokumenty níže) v sobotu 20. 5. 2017 od 8:00 do 22:00 hod. Prosíme, přeparkujte své vozidlo s dostatečným předstihem a předejděte tak zbytečným nepříjemnostem spojeným s odtahem vašeho vozidla.

Dopravní opatření po dobu konání závodu >>>

Omezení na linkách MHD >>>

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum