Dny otevřených dveří 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Pátek 9. 2. 2018

Tento pátek se v budově školy na nábřeží Jana Palacha uskuteční další, už v pořadí třetí Den otevřených dveří, zaměřený na informování o možnosti studia oboru Fyzioterapie v Karlových Varech.

Místo konání: nábřeží Jana Palacha 20

Program ke stažení zde >>

Koordinátor Jan Klíma upřesňuje: „Tento lednový den otevřených dveří, a vlastně i ten příští, únorový, jsou koncipovány v dopolední části pro studenty vyšších a maturitních ročníků středních škol. Dostanou mimo jiné informace o doplňkových přípravných kurzech pro přijímací řízení příštího akademického roku 2018/2019. Během dopoledne se budeme věnovat studentům individuálně, jeden časový blok už si ale například zarezervovalo 1. české gymnázium Karlovy Vary.“

Od 12 hodin pak začínají přednášky, které jsou volně přístupné –  až do naplnění kapacity sálu. Mohou být zajímavé určitě nejen pro studenty, případně jejich rodiče, ale i pro širokou veřejnost, protože některé z nich se už zabývají i konkrétními tématy zdraví.

Rozšíření výuky do Karlových Varů bylo schváleno Akademickým senátem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy dne 9. května 2017. Přihlášky ke studiu budou moci zájemci podávat do konce února 2018.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum