Centrale Clinique Esthétique – Biologique Recherche Karlovy Vary

Jsme oficiálními zástupci značky Biologique Recherche v Karlových Varech, což Vám zaručuje výjimečnou kvalitu výrobků, profesionalitu a individuální přístup.

Biologique Recherche - nová generace francouzských profesionálních kosmetických přípravků, která byla založena před 40 lety, a fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobků pro profesionály nespokojených s produkty vyskytujícími se v té době na trhu. Značka Biologique Recherche je známá svou dokonalou reputací, klinickým přístupem a použitím jedinečných ingrediencí v kombinaci s originálními postupy.

V současnosti je Philippe Allouche garantem unikátní filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkové kosmetické péče šité na míru jednotlivých klientů. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích světa. Navzdory ohromujícímu úspěchu na celém světě výzkumníci společnosti neustále hledají vědecké inovace, vyvíjejí novou kosmetiku a mění vzorec již známých produktů.


kontakt

Tel.: +420 602 389 002
E-mail: info@centraleclinique.cz
Web: www.centraleclinique.cz

Stará louka 62
360 01 Karlovy Vary
Česká Republika

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum