Běh pro Jeden svět

v Karlových Varech – doprovodná akce filmového festivalu Jeden svět

Běh pro Jeden svět

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Přijďte si „aktualizovat systém“ svého těla a mysli a dobít baterky v podvečer 14. března 2018. Zveme opravdu úplně všechny a je jen na vás, jakým způsobem tříkilometrovou trasu zdoláte, zda během, rychlou chůzí, na vozíku, v kočárku či s průvodcem!

Jarní rozběh či svižná procházka, příjemný pohyb před tím, než zasednete o víkendu 16. – 18. 3. do sedaček v kině Drahomíra, a zaměříte svou mysl na festivalové dokumentární filmy. 

Extra pozvání pro sportovní nadšence a běžce přijměte na sobotní večer! Budeme promítat film ULTRA o úžasných výkonech běžců ultramaratonského závodu Spartathlon. Debatovat s námi přijde  ultramaratonec Miloš Škorpil (sobota 17. 3. od 20:00 hodin). 

Celý program festivalu: https://www.jedensvet.cz/2018/karlovy-vary a na FB

PROGRAM BĚHU PRO JEDEN SVĚT

Start: 19:00 prostranství před LH Thermal (registrace, startovné 18:30 – 18:55; předpokládaný konec akce 20:00)
Cíl: prostranství před LH Thermal
Trasa: 3 km lázeňským centrem, – Dvořákovy sady, Mlýnské nábřeží, Lázeňská, Tržiště, Stará Louka, Mírové nám. – otočka, Stará Louka, Vřídelní, Špitálská lávka, Lázeňská, Vřídelní, Dvořákovy sady. Na trase budou označení dobrovolníci a asistovat bude Městská policie.
Registrace: na místě
Startovné: dobrovolné – V případě doporučeného příspěvku ve výši 60,- Kč obdrží účastník voucher na vstupenku do kina na festivalový film dle vlastního výběru.
Pro koho: úplně pro všechny, běžci, sportovci, rodiny s dětmi, senioři, vozíčkáři, nevidomí. Běžci – průvodci zajištěni. Změřit síly můžete i s primátorem města Karlovy Vary Petrem Kulhánkem.
Vybavení: doporučujeme čelovky!
Průvodci: zkušení sportovci, kteří povedou účastníky se zrakovým postižením či handicapované účastníky na invalidním vozíku

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum