Apartments Ondřejská

Zpět

Cena od 495 Kč / osoba / noc

  • Parkoviště

  • TV, SAT

  • Wi-Fi

Krásně a nově zrekonstruované apartmány se nacházejí v klidné části Karlových Varů, pouze pár kroků od lázeňského centra a na dohled o Mlýnské kolonády.

 

Kontakt

Apartments Ondřejská
Ondřejská 13
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně jih

Telefon
+420 357 070 560
E-mail
Web
http://www.topkur.cz/cs/hotels/karlovy-vary/apartments-ondrejska.html

Vybavení podrobně

Parkoviště, TV, SAT, Wi-Fi

Krásně a nově zrekonstruované apartmány se nacházejí v klidné části Karlových Varů, pouze pár kroků od lázeňského centra a na dohled o Mlýnské kolonády. Svou výjimečnou polohou poskytují ideální místo pro Váš pobyt v lázeňském městě při zachování 100% soukromí.

Všechny apartmány prošly kompletní rekonstrukcí všech částí včetně sociálního zařízení a kuchyně. Svou velikostí 48 metrů čtverečních poskytují dostatek prostoru pro 2-3 dospělé osoby, případně 2 dospělé a 2 děti. V každém apartmánu je kompletně vybavený kuchyňský kout pro Vaše kompletní pohodlí.

Z hlavního pokoje je nádherný výhled na Mlýnskou kolonádu a celou lázeňskou část města. V každém apartmánu je satelitní televize a veškeré vybavení pro Váš příjemný pobyt. V letních měsících můžete využít klidnou terasu domu, která je ideálním místem pro grilování a nebo posezení nad sklenkou vína.  Výhodou je možnost příjezdu přímo k apartmánu, parkování je možné na nedalekém hlídaném parkovišti nebo garážích, které jsou vzdáleny 5 minut chůze.

Pokud chcete prožít příjemné chvíle v Karlových Varech a nechcete se prodírat zástupy turistů v lázeňských hotelech, tyto apartmány jsou ideálním řešením.

2 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 99 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum